White Diamond produkti tiek ražoti Amerikā. Šie produkti ir paredzēti automašīnu, motociklu, treileru un laivu tirgum, piedāvājot efektīvu kvalitāti par saprātīgām cenām. Šie produkti ir piemēroti mājsaimniecībā, kā arī juvelierizstrādājumu tīrīšanai un spodrināšanai.

SIA Nanotev.lv ir oficiālais pārstāvis Latvijā.

NANOTOL veido neredzamu, izturīgu, aizsargājošu nano-pārklājumu uz  visām virsmām. Pēc pārklājuma uzklāšanas virsmas ir pasargātas no tauku netīrumiem, eļļas, ūdens un citiem netīrumiem. Šie produkti mazāk piesārņo vidi un pēc apstrādes virsmas ir viegli tīrāmas, bez mazgāšanas līdzekļa tikai ar ūdeni un mikro šķiedras audumu. NANOTOL ir vienīgais nano pārklājums, kas darbojas uz dažādām virsmām.NANOTOL ir  unikāls starp citiem nano produktiem. NANOTOL darbojas uz stikla, metāla, plastmasas, hroma, ādas vai keramikas. NANO aizsargā apģērbu un apavus no mitruma un netīrumiem.    

SIA Nanotev.lv ir oficiālais pārstāvis Latvijā.

Work Stuff viss nepieciešamais tīrīšanai un pulēšanai - otas, mikrošķiedras lupatiņas, slaucīšanas / žāvēšanas dvieļi, aplikatori, disku birstes un daudz citi profesionāli piederumi automašīnas tīrīšanai.

SIA Nanotev.lv ir oficiālais pārstāvis Latvijā.

moto tīrīšana ar nano vasku

PEARL WATERLESS ir bez ūdens auto mazgāšana. Vienkārši notīra grūti notīrāmus traipus. Populārs produkts pasaulē. 

SIA Nanotev.lv ir oficiālais pārstāvis Latvijā/Igaunijā.


Baltic Nano Technologies ražo uz nanotehnoloģiju balstītus virsmas aizsardzības līdzekļus. Hendlex produkti ir paredzēti, lai aizsargātu dažādas virsmas no kaitīgas ietekmes uz vidi. Liela uzmanība tiek pievērsta jaunākajām tehnoloģijām un ekoloģijai, jo šie produkti ir izstrādāti atbilstoši dabiskajam modelim.

Produktus ir viegli lietot .


Ceragol Ultra  - augstas klases brends.


Good Stuff produkti, automašīnas, motocikla tīrīšanai, mazgāšanai, pulēšanai un spīdumam. Viss nepieciešamais, lai varētu sakopt savu auto vai motociklu.

Profesionāla auto kopšanas ķīmija. Produktus ir viegli lietot .

SIA Nanotev.lv ir oficiālais pārstāvis Latvijā.